LAJM I FUNDIT

by / on August 31, 2017 at 7:33 pm / in LAJME

Rrëfimi i babait, që 18 vjet pret një lajm për fatin e djalit të zhdukur (Video)

Tash e 18 vjet, Shaip Ramabaja, nga fshati Hajvali i Komunës së Prishtinës, kërkon një lajm për djalin e tij të zhdukur që nga 22 prilli i vitin 1999. Për herë të fundit, ai ka dëgjuar për djalin e tij Bashkimin, më 22 prill të vitit 1999. “Më 18 prill, 1999, është ndërmarrë ofensiva Marec – Mramor, edhe kanë ikur […]

Read more ›
by / on August 31, 2017 at 7:00 pm / in LAJME

Facebook kupton që gjyqtarja ka vdekur, shikoni se çfarë shkruan në profilin e saj (FOTO LAJM)

Rrjetet sociale po bëhen gjithnjë edhe më të “mençura” dhe të sofistikuara. Facebook ka vendosur një shënim në profilin e gjykatëses Fildes Hafizi të ekzekutuar sot në Tiranë nga ish-bashkeshorti duke kuptuar se ajo ka ndërruar jetë. “Në përkujtim të Fildesit! Urojmë që ata që e kanë dashur të gjejnë ngushëllim duke vizituar profilin e saj”., – shkruan ndër të […]

Read more ›
by / on August 31, 2017 at 6:16 pm / in KURIOZITETE, LAJME, SHOWBIZ

Rrëfimi prekës i Sylvester Stallones: “Ja si kam shitur mikun tim më të mirë se po vdisja për bukë” (VIDEO)

Është një prej aktorëve më të famshëm në botë, por edhe Sylvester Stallone ka kaluar periudha të vështira. Siç tregon vetë në një postim të bërë në Instagram, në vitin 1971 ishte një aktor i ri i cili e ndante apartamentin në New York me qenin e tij Butkus. Por ishte kaq i varfër sa u detyrua që ta shesë […]

Read more ›
by / on August 29, 2017 at 3:09 pm / in Uncategorized

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Read more ›