LAJM I FUNDIT

by / on September 10, 2017 at 9:34 pm / in SHOWBIZ

Ndodh edhe kjo në dasmën e Marinës dhe Getit, Shiko kënd e ka zën gjumi në mes të dasmës… (Video)

Bëhet fjalë për biznesmenin miliarder Samir Mane, i cili ndodhet në dasëm por ajo që s’dihet është lidhja e tij me çiftin. I ftuar është edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi. SHIKO FOTOT KETU ⤵️ Klosin duket se e ka zënë gjumi në karrige, apo ndoshta nuk është i impresionuar nga atmosfera. Por e sigurtë është që nuk […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 9:06 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo “shkatërroi” dasmën (Video)

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore. Getoari si një nga reperët më të mirë shqiptarë duket se nuk ka shumë lidhje me këto lloj kërcimesh. Kjo duket qartë nga videot e publikuara. Ndër […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 9:03 pm / in SHOWBIZ

Marina e djeg me “benzin” atmosferën në kërcimin me vjehrrën, Shiko si reagon Luana (Video)

Atmosfera tashmë edhe zyrtarisht ka marrë flakë. Në tendën e madhe ku janë sistemuar mysafirët e dasmës Geti – Marina pas vallëzimit romantik të çiftit, të ftuarit kanë nisur të hedhin vallen. FOTO: Nën tingujt LIVE të Shkëlzen Jetishit – Xenit, Marina ka kërcyer për të parën herë si nuse edhe me vjehrrën e saj, zonjën Florije. Foto e mëposhtme […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 8:52 pm / in SHOWBIZ

Ja se si vallëzojn Luana dhe Krenari në dasmen e Marinës (Video)

Kësaj rradhe s’kanë ku t’i ikin paraqitjeve në rrjete sociale. Me dhjetëra telefona LIVE nga dasma e Getoarit dhe Marinës, pa shmangshëm ishte që të shfaqej Luana Vjollca me të dashurin e saj, kosovarin Krenar Çoçaj. Dyshja më në fund janë fotografuar krah njëri-tjetrit kur atmosfera në dasëm ‘ka dalë jashtë kontrolli’ duke ‘eskaluar’ në valle e këngë. FOTO ⤵️ […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 8:29 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Emocionohet Geti, Shiko si e përqafon Marinën dhe e puth në… (Video)

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë. E gjithë atmosfera duket si një përrallë dhe Marina një princeshë plot hijeshi. Shiko Videon me poshte:

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 8:02 pm / in SHOWBIZ

Ermal Fejzullahu e Ariana, shkëlqejnë në dasmën e Getit dhe Marinës (Video)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca sot kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan Artisët Shqiptarë. Ndër shumë të ftuar është edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij, Arianën. Se si po duken ata sonte, shikojini në fotografinë më poshtë. FOTO:

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 8:00 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit? Ky detaj po i çmend të gjithë (VIDEO)

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi që i ka martuar ka qenë pikërisht kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Por një detaj po na bën lëmsh… përse një dasmë që zhvillohet në […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 7:49 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Ja momenti i vallëzimit të Marinës dhe Getit (Video)

Dyshja u celebrua në martesë nga kryetari i Bashkisë Erion Veliaj, i cili ndërkohë që kurorëzonte çiftin, zbuloi edhe një detaj që kishte ngjallur kuriozitet prej kohësh. Gjatë fjalimit të tij, Veliaj u shpreh se moderatorja e njohur do të heqë dorë nga mbiemri i saj, për të marrë zyrtarisht mbiemrin e bashkëshortit. Pra, që sot e tutje, bukuroshja e […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 7:33 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Cozman e “prish” rendin e dasmës, Shiko çka bën me… (VIDEO)

Në dasmën e Getit dhe Marinës duket se kërcimin e parë nuk e ka bërë çifti. Kanë qenë një tjetër dyshe ata që kanë thyer rregullat duke nisur të parët, meqenëse nuk i është pritur. Në pjesën e betimit, reperi i Babastars Cozman është parë teksa kërcen me kolegen e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta. Kjo e fundit e ka ndarë […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 7:17 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Nëna e Marina Vjollcëa i “ç’mend” të pranishmit, Shiko sa seksi duket (Video)

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani. Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin e sapo kurorëzuar.Në këtë dasmë natyrisht se po merr pjesë edhe vjehrra e Getit e cili po duket jashtëzakonisht bukur. Ju sjellim disa fotografi të saj: Shiko Videon […]

Read more ›