LAJM I FUNDIT

by / on April 17, 2018 at 12:10 pm / in KURIOZITETE

Vëllai më ruante gjith kohës,nuk dilja me djem dhe tani une dua ta shes virgjërinë për… (VIDEO)

Një modele e re portugeze ka në plan që të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të grumbullojë para’ për të udhëtuar rreth e rrotull botës. 21-vjeçarja Penelope ka marrë deri tani disa oferta, që të mbledhura bashkë bëjnë rreth 250 000 euro, por shpreson që ta shesë virgjërinë për 1 milion euro. Studentja thotë se familja e saj […]

Read more ›
by / on April 16, 2018 at 3:08 pm / in KURIOZITETE, LAJME, VIDEO

Kur vjedhja nuk shkon sipas planit (Video)

Jo më kot thonë se jo të gjithë janë të destinuar për të kryer një punë të caktuar, dhe këtë gjë më së miri e shpjegon videoja e publikuar më poshtë. Aty shfaqet një burrë i maskuar nga koka në këmbë, i cili futet në strehimoren e qenve përmes vrimës në derë që e përdorin qentë për t’u futur.Ai kishte […]

Read more ›
by / on April 16, 2018 at 2:29 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin, Shiko si reagon ajo… (VIDEO)

Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë e nderuar nga kryeministri i Rusisë Dmitry Medvedev, i cili pas shfaqjes i ka dhuruar një buqetë lulesh. ‘‘E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Dmitry Medvedev, mbrëmë […]

Read more ›
by / on April 16, 2018 at 11:49 am / in SHOWBIZ, VIDEO

Çmenduri shqiptare, seks në pikë të ditës në kryeqytet (Kujdes Pamjet)

Një çift ka zgjedhur dritaren e Hotelit Grand në Prishtinë që të bëjë seks publikisht. Në fotot e mëposhtme shihet një çift duke bërë seks në pikë të ditës në qendër të Prishtinës në hotelin “Grand Prishtina”. KlikoReklammen dhe Shfaqet Videon e plot

Read more ›
by / on April 16, 2018 at 11:46 am / in SHOWBIZ, VIDEO

E pa pritur, Vedati largohet nga “Stupcat”! – Ja pse… (VIDEO)

“Stupcat” të përbërë nga treshja humoristike, Vedat Bajrami, Mensur Sfaçiu dhe Osman Azemi, janë ndër më të pëlqyerit e humorit aktual në vend, shkruan Kosovarja. Sinkronizimi që gëzojnë mes vete, sigurisht i ka bërë kaq të dashur për publikun shqiptar, duke qenë se para profesionit, ata kanë një relacion shumë të afërt miqësor. Por, si duket Vedatit i ka mbetur […]

Read more ›
by / on April 16, 2018 at 8:43 am / in SHOWBIZ

Marina Fara harron ish-të fejuarin, publikohen fotot intime në shtrat me një mashkull tjetër (Video)

Fotot provokuese, fotot me bikini, format bombastike, gjithçka mbi Marina Farën komentohet dhe gjithnjë ka qenë në qendër të vëmendjes, sidomos për jetën private. Vitin e kaluar lidhja e më pas fejesa e Marinës me biznesmenin Edi Ismaili ishte kryefjala e mediave. Dyshja u ndanë në prill të vitit të kaluar, lajm i cili pushtoi sërish portalet. Pas kësaj, Marina […]

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 9:32 pm / in SHOWBIZ

‘Nuk mbytesh se të mbajnë tullumbacet’, Alesia ja heq trurin meshkujve me të pasmet me bikini (Video)

Alesia Bami është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar, sa herë del në ekran vëmendja është e gjitha tek ajo, komentohet shumë në media për jetën private, por edhe për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i tregojë me fotot që poston. Modelja ka nisur plazhin dhe sot ka postuar foton e parë përvëluese për këtë sezon. KlikkoReklammen […]

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 8:41 pm / in SHOWBIZ

Linda Rei çmendet në pub, Shiko si i kap të pasmet meshkujve dhe derdh shampanjën (Video)

Pas disa kohësh që qëndronte inaktive në rrjete sociale dhe nuk dihej ç’po bëhej me të, Linda Rei është rikthyer sërish duke postuar disa video mbrëmë. Makeup artistja ndodhej në një pub duke u argëtuar. Ajo ishte veshur me një fustan të zi që i tregonte format e sidomos gjoksin me dekoltenë e hapur. Në videot e shumta Linda shfaqet […]

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 6:13 pm / in SHOWBIZ

Ju kujtohet Filizi nga seriali i Mehmetit? Ja si duket ajo sot (Video)

Aktorja turke, Ebru Kocaaga e cila për shikuesit shqiptarë njihet si Filizi, motra e Enderit te “Jeta e hidhur” apo seriali i njohur me Mehmetin dhe Nerminin. Aktorja aktualisht po merret me projekte të ndryshme por është më shumë e përqëndruar në modelim. ORAinfo ju ofron foto aktuale të aktores. KlikkoReklammen dhe Vazhdo⤵️

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 3:36 pm / in LAJME, VIDEO

Pogradecari përdhunoi të bijën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO)

55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la shtatzënë. Edhe pse Biba ka mbajtur qëndrim mohues ndaj përdhunimit të të miturës, si gjatë hetimit ashtu edhe në gjykim, analiza e ADN-s që ju bë foshnjës së sapolindur, konfirmoi atësinë e tij. Ka qenë 55-vjeçari […]

Read more ›