VIDEO

by / on March 23, 2018 at 12:23 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Blendi Fevziu përlotet live teksa flet për fëmijërinë e vështirë (VIDEO)

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët/ moderatorët më të ndjekur në Shqipëri. Emisioni “Opinion” vazhdon të jetë një ndër emisionet politike më të ndjekura në Shqipëri prej më shumë se 20 vitesh. Si kurrë më parë, Blendi Fevziu është përlotur në “Dua të të bej të lumtur” në Top Channel ku ka rrëfyer mbi fëmijërinë e tij të vështirë. “Unë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:13 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

I futi burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza ‘çmendet’ nga ajo që shikon më pas (VIDEO)

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur. Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur në YouTube të quajtur Tocatchacheater, i specializuar për zbulimin e […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:42 am / in SHOWBIZ, VIDEO

‘Sherr’ mes motrave Vjollca, publikohen pamjet – Ja çka ndodh… (VIDEO)

Mes motrave Vjollca gjithmonë duket se gjithçka ka shkuar për mrekulli, ndajnë kohë së bashku, janë gjithmonë në udhëtime me njëra-tjetrën për një periudhë të mirë kohorë ndanin dhe të njëjtin ekran mediatik deri sa Marina preferoi të zgjidhte TV Klan në vend të Top Channel. Luan Vjollca dhe Marina kanë dhe momentet e tyre të acarimit. ‘Kur grindemi unë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:34 am / in SHOWBIZ, VIDEO

Kujdes! Kjo pamje e Ana Kabashit nuk është për meshkujt me zemër të dobët (Foto)

Publiku u njoh me Ana Kabashin qysh në talent shou “The Voice Of Albania”, shkruan GazetaBlic.Që nga ai moment, Ana është shumë aktive nëpër lokalet ku këndohet muzikë live. Ajo po ashtu komentohet shpesh edhe për format e saj trupore dhe mënyrën e veshjes, ku një pjesë të madhe të kohës e kalon në palesër.Por, me paraqitjen e radhës ajo […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 8:02 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Ish aktorja e serialit “O sa mirë” harron të vesh të brendshme, Shiko si i del zogu… (Video)

Dikur, ajo ishte një nga më të preferuarat në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.Flasim për aktoren Linda Jarani, e njohur me rolin e Shkodranes që kishte në serial. Edhe pse ka kohë që është larguar nga seriali, ajo është mjaft aktive me shfaqje të ndryshme në teatër.Llogaria e saj në Instagram çdo ditë është e mbushur me fotografi […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 8:00 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

EKSKLUZIVE: Unikkatil më në fund e publikon këngën e shumë pritur nga publiku (VIDEO)

Ka disa ditë që i ka mbajtur nën ethe fansat e tij të shumtë.Kjo se, reperi Unikkatil i paralajmëroi ata se me datën 22 mars do ta publikojë projektin e tij të ri, shkruan lajmi.netE këtë gjë, ai e bëri sonte.Në Youtube reperi favorit i shumë të rinjve nxori këngën e titulluar nga ‘A pe sheh’ që është në bashkëpunim […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:59 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Foshnja që mahniti botën, erdhi krahë hapur dhe me buzëqeshje në fytyrë (VIDEO)

Diçka në botë ka treguar se fëmijët mund ta trajtojnë momentin e lindjes si më të mirin moment. Një fëmijë ka mahnitur të gjithë në momentin e arritjes në jetë. Sullivan mbërriti në botë pasi nëna e tij, Angel Taylor, kaloi nëpër katër ditë rraskapitëse të punës. Ajo ishte nxitur të dorëzonte djalin e saj një javë më herët pas […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:58 pm / in KURIOZITETE, LAJME, VIDEO

E TMERRSHME: Përplasje si nëpër filma në autostradë, gjithçka nisi nga motoristi (Video)

Një përplasje sikur të ishte në filma ka ndodhur në një autostradë në Turqi. Gjithçka nisi nga një goditje me shkelëm që një motorist i bëri një veture. Pas kësaj, vetura humbi kontrollen duke u përplasur me një veturë tjetër e cila përfundoi edhe më keq. E rëndësishme, se viktima nuk pati./Indeksonline/

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:56 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Shiko si gruaja rreh me çadër burrin në mes të rrugës: Ik zhduku, qen! (VIDEO)

Dhuna në familjet shqiptare është një nga fenomenet më të dhimbshme dhe më të shpeshta që prek një pjesë të madhe të shoqërisë. Por ndërsa jemi mësuar që të dëgjojmë historitë e grave të dhunuara, një rast tjetër raportohet nga Kombinati, Tiranë. Një grua ka dhunuar atë që sipas denoncuesit që e ka dërguar në redaksinë e JOQ, është bashkëshorti […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 4:53 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Nëna i jep hashash fëmijës, videoja në Facebook e ‘tradhëton’ duk i bërë gjëmën (Video)

Një nënë është arrestuar për një video ku ajo del duke i dhënë fëmijës të tymosë kanabis. Brianna Ashanti Lofton, 20 vjeçe, u gjurmua nga policia e Karolinës së Veriut në Shtetet e Bashkuara, pas videos lemeritëse e cila mori më shumë se një million shikime në Facebook. “Falënderime të shumëta për këdo i cili postoi informacion për nënën dhe […]

Read more ›