SHOWBIZ

by / on September 10, 2017 at 8:00 am / in SHOWBIZ

E mbani mend Marigo-n e filmit 14 vjeç dhëndër, Ja si duket ajo sot dhe me çka merret! (Video)

Me suksese të panumërta dhe një karrierë të gjatë e plot role që kanë shenjuar kujtesën e të gjithë shqiptarëve, Elvira Diamanti është tërhequr nga skena.Aktorja e famshme për interpretimin e magjishëm përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “14 vjeç dhëndër”, ka treguar se si i ka hyrë rastësisht aktrimit. “Nuk kisha dëshirë të isha në xhirime, por […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 11:46 pm / in SHOWBIZ

Olti Curri rrezikoi dasmën e Besit me Xhensilën. Del video e së vërtetës (VIDEO)

Imagjinoni atë çift te dashuruar te Zoti që në momentin e pyetjes “a ka njeri kundër” të shihnin një dorë që ngrihej. Paska akoma për të thënë për çiftin Besi-Xhensila. Kjo video na paska shpëtuar. Në momentin e kurorëzimit në martesë, miku i çiftit nuk bën pyetjen klasike nëse ka njeri kundra, por i bindur thotë: ” Nuk besoj se […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 11:38 pm / in SHOWBIZ

Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona na çmend me gjoksin bombastik (Video)

Dizajnerja e modës, Jehona Dreshaj që njëherësh në publikun tonë njihet si motra e këngëtares dhe modeles, Afërdita Dreshaj është njëra ndër shqiptaret më tërheqëse në planet. Ajo njihet për format fizike të saj e sidomos për gjoksin ‘bombastik’ që ka. Shumë herë është raportuar për madhësinë gjoksit të Enca Haxhias, por siç duket Dreshaj nuk ia lëshon rrugën fare […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 11:21 pm / in SHOWBIZ

Gjyshja e Bes Kallakut rrëfen të pathënët e 3 dasmave: ‘Ja ku u kënaqa më shumë!’ (VIDEO)

Gjyshja e aktorit Bes Kallaku ka qenë e ftuar gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin “Top Show” . E pyetur se në cilat nga dasmat është argëtuar më shumë “Ija” është shprehur se në dasmën e parë në “Pallatin e Brigadave”. Gjithashtu ajo ka theksuar se është lodhur shumë në të trija dasmat. “Jam lodhur shumë…Në të tria u kënaqa […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 11:13 pm / in SHOWBIZ

Besi i betohet Xhensilës: Do të dua edhe kur të ma thyesh fshesën në… (Video)

Është komedian. Por, shakatë Bes Kallaku nuk i ka lënë as kur ka bërë betimin me të rëndësishëm në jetën e tij, shkruan lajmi.net. Në ditën e dasmës, përpara tashmë gruas së tij, ai bëri një betim shumë interesant i cili i bëri të qeshte gjithë të pranishmit. Se çka i tha ai gruas së tij, shikojeni në minutën e […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 9:53 pm / in SHOWBIZ

Rashela “ia luan” Tahirit në emision, Shiko si e provokon dhe si reagon ai… (Video)

Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin”. Pasi iu përgjigj një sërë pyetjesh mbi karrierën e tij politike, rolin si baba dhe jetën e përditshme, Tahiri u kap mat nga pyetja e Rashelit. Cila pjesë në trupin tënd të pëlqen më shumë përveç fytyrës?”,-ishte pyetja që i drejtoi Rasheli-Tahirit dhe e […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 7:42 pm / in SHOWBIZ

E jashtëzakonshme: Ja sa do kushtojë dasma e Marinës me Getin! (Video)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të celebrojnë dashurinë e tyre të dielën e këtij viti. Çifti është në një lidhje prej mëse katër vitesh dhe duket se tanimë ka ardhur koha e dasmës. Moderatorja dhe reperi kanë zgjedhur një nga komplekset në Gjirin e Lalëzit për të celebruar dashurinë e tyre. Bluetooth ka mundur të mësojë disa nga detajet […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 7:26 pm / in SHOWBIZ

Nuk pritej kjo nga Labinot Tahiri, Ja çka thot për kryeministrin e ri Ramushin (Video)

Deputeti Labinot Tahiri ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e votimit të Qeverisë Haradinaj. Ai ka falënderuar Presidentin e AKR-së, Behgjet Pacolli, që siç ka thënë bëri çmos që Haradinaj të vjen në krye të Qeverisë, njofton Klan Kosova. Ky është postimi i Tahirit: “Urime qytetarë të KOSOVËS DHE JUVE SHQIPTARË. Serish Kryeministër i Kosovës, Z Ramush […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 7:18 pm / in SHOWBIZ

Gjoksi më gjigant që do shihni, gati t’i shpërthejë (Video Instagram)

Së fundmi ajo u përfol se do të ketë dy data për dy shou në Brighton dhe Southampton. Por, të premten mbrëma Katie Price u paraqit në turin An Audience With, derisa udhëtoi për në Wales, përcjell Bota sot. Ish modelja 39 vjeçare u paraqit në një fustan të zi, me një dekolte tejet të hapur, duke nxjerrë në pah […]

Read more ›
by / on September 9, 2017 at 7:17 pm / in SHOWBIZ

Trondit këngëtarja shqiptare: Menaxherët më kanë kërkuar seks, që të… (Video)

Ajo është një këngëtare e re. Quhet Vesa Smolica. Për të ecur përpara, është përballur me oferta të ndryshme. Mes tyre, edhe oferta seksuale. Këtë gjë ajo e ka pranuar vetë ndërsa ka folur për emisionin “Top Show” FOTO: “Ka patur menaxherë, të cilët, më kanë kërkuar favore seksuale, në këmbim, të një kontrate me ta”, ka thënë ajo. VIDEO:

Read more ›