SHOWBIZ

by / on April 15, 2018 at 9:32 pm / in SHOWBIZ

‘Nuk mbytesh se të mbajnë tullumbacet’, Alesia ja heq trurin meshkujve me të pasmet me bikini (Video)

Alesia Bami është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar, sa herë del në ekran vëmendja është e gjitha tek ajo, komentohet shumë në media për jetën private, por edhe për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i tregojë me fotot që poston. Modelja ka nisur plazhin dhe sot ka postuar foton e parë përvëluese për këtë sezon. KlikkoReklammen […]

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 8:41 pm / in SHOWBIZ

Linda Rei çmendet në pub, Shiko si i kap të pasmet meshkujve dhe derdh shampanjën (Video)

Pas disa kohësh që qëndronte inaktive në rrjete sociale dhe nuk dihej ç’po bëhej me të, Linda Rei është rikthyer sërish duke postuar disa video mbrëmë. Makeup artistja ndodhej në një pub duke u argëtuar. Ajo ishte veshur me një fustan të zi që i tregonte format e sidomos gjoksin me dekoltenë e hapur. Në videot e shumta Linda shfaqet […]

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 6:13 pm / in SHOWBIZ

Ju kujtohet Filizi nga seriali i Mehmetit? Ja si duket ajo sot (Video)

Aktorja turke, Ebru Kocaaga e cila për shikuesit shqiptarë njihet si Filizi, motra e Enderit te “Jeta e hidhur” apo seriali i njohur me Mehmetin dhe Nerminin. Aktorja aktualisht po merret me projekte të ndryshme por është më shumë e përqëndruar në modelim. ORAinfo ju ofron foto aktuale të aktores. KlikkoReklammen dhe Vazhdo⤵️

Read more ›
by / on April 15, 2018 at 9:39 am / in SHOWBIZ

“Vdes këngëtarja Albërie Hadërgjonaj“, Ja detajet… (Video)

Nuk kanë qenë të rralla rastet kur personazhe të njohur publik janë shpallur të vdekur nga mediat pa qenë e vërtetë. Por askush nuk do ta kishte menduar se me të njëjtën situatë do të përballej edhe këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Mbrëmjen e djeshme ka qarkulluar një lajm në rrjet se Albërie ka bërë aksident në Rrugën e Kombit. Në lajme […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 11:28 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Shpërthen vlonjatja: Nuk jam gojorse, kam shumë kandidatë që duan të më q**n, Por… (VIDEO)

Trejsi Sejdini është modelja shqiptare për të cilën po flitet në të gjitha mediat rozë aktualisht. Ajo ka bërë mjaft bujë me pamjen e saj shumë seksi, por edhe me skandalet që e kanë shoqëruar që në moshë të vogël. Bjondia e njohur ndryshe edhe si “gangsterja e Elbasanit” është bërë një “hit” në rrjetet sociale pas një videoje sherri […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 10:34 pm / in SHOWBIZ

Gjyste Vulaj tenton ta puthë Naimin, ai tenton ta puthë diku tjeter (Video)

Kështu së paku ka ndodhur gjatë xhirimeve të vitit të ri për emisionin festivë “N’Kosovë Show”, shkruan GazetaExpress. E derisa shumica e këngëtarëve që tregojnë atë dashurinë fallce me puthje në estradën kosovare. Kështu nuk ka ndodhur me Naimin dhe Mihrien, i cili për shkak të gjatësisë nuk ka mundur që ta puthë Gjystën.(Kliko poshtë dhe lexo me shumë⤵⤵) Këto […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 6:40 pm / in SHOWBIZ

Dikur trafikonte drogë, ndërsa sot bukuroshja pozon në krah të Usain Bolt (FOTO LAJM)

Në vition 2015 ajo u akuzua pasi trafikoi lëndë narkotike në Viktoria, ndërsa sot bukuroshja australiane pozon në krah të Usain Bolt. Duket se Bolt nuk e ka aspak problem të qëndrojë pranë një trafikanteje, ndonëse nuk dihet ende nëse ajo është thjeshtë një fanse e sportistit, apo i lidh diçka më shumë. Ndërkohë kujtojmë se para pak kohësh Bolt […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 6:32 pm / in LAJME, SHOWBIZ, VIDEO

Vritet Zamira, këngëtarja shtatëzënë sepse këndoi ulur në një syneti (Kujdes Pamjet)

Një këngëtare 8 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje në një ceremoni familjare mbrëmjen e së martës, në Pakistan. Sipas “BBC”, rrethanat e vrasjes së 28-vjeçares Samira Sindhu janë ende të paqarta. Një burrë pretendohet se e ka qëlluar pasi këngëtarja nuk ishte ngritur në këmbë gjatë këndimit, ndërsa vetë i akuzuari ka thënë se e kishte qëlluar gabimisht duke […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 6:30 pm / in SHOWBIZ

Rike Roçi zbulon se është prej vitesh në një lidhje: Ai ka shumë besim tek unë (VIDEO)

E ftuar në “Një kat më lart” Rike Roçi i dha moderatorit Ermal Peçi shumë përgjigje rreth jetës personale. Me shaka, Ermali i thotë se mashkulli i saj zë vend në portale dhe se do ishte mirë, më në fund, të na tregonte si është e vërteta. Duke parë fotot e saj të udhëtimeve ajo thotë: “Unë bredh o me […]

Read more ›
by / on April 14, 2018 at 6:13 pm / in SHOWBIZ

Tmerrohen fansat: Këngëtarja shqiptare shpallet e vdekur (Video)

Kohët e fundit janë përhapur me shpejtësi disa “fake news” për këngëtarët duke i shpallur ata të vdekur dhe pre e këtyre lajmeve ka rënë edhe këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albërie Hadërgjonaj. Fansat e saj janë tmerruar kur kanë parë gjatë ditës së sotme një lajm ku shkruhej se Albërie ka bërë aksident në Rrugën e Kombit. Këngëtarja […]

Read more ›