SHOWBIZ

by / on March 23, 2018 at 12:21 pm / in SHOWBIZ

Sot është një nga moderatorët më të dashur, por e mbani mënd si ka qënë dikur Ardit Gjebrea? (VIDEO)

Ai sot është një nga moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E shohim të djelave në emisionin e tij “E diela shqiptare”. Tashmë e shohiim të kuruar në daljet e tij dhe me flokë të shkurtër. Bëhet fjalë për Ardit Gjebrean. Ndoshta se mbani mend Arditin e kohëve të mëparshme me shumë flokë dhe kaçurrele. Ai tashmë është babai […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:46 am / in SHOWBIZ

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, flet policja seksi: Gjatë një aksioni na kanë sulmuar dhe… (Video)

Me rastin e 8 Marsit, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, preferoi që të paraqiste në faqen e tij një grup femrash, të cilat kryenin punë të ndryshme. Ndër to, ajo që tërhoqi vëmendjen dhe u bë edhe kryefjalë e mediave rozë ishte policja simpatike e Policisë Bashkiake, Disilva Muçopata. Në një intervistë ekskluzive, Disilva zbulon se si është të jesh […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:44 am / in SHOWBIZ

Shfaqet sërish Dj Blunt: Shiko si tallet me këngën e re të Unikkatil (VIDEO)

Reperi Unikkatil publikoi sonte projektin e ri muzikor i cili kaloi me goxha bujë. E pa komentuar s’ka mbetur as DJ Blunt, i përfshirë në një varg sherresh së fundmi. Ai është tallur me këngën e re të Unikkatilit ‘A pe sheh’ duke e konsideruar të mbetur në ‘tripat e 91-tës’. Ndiqni të plotë reagimin e reperit tek linku më […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:42 am / in SHOWBIZ, VIDEO

‘Sherr’ mes motrave Vjollca, publikohen pamjet – Ja çka ndodh… (VIDEO)

Mes motrave Vjollca gjithmonë duket se gjithçka ka shkuar për mrekulli, ndajnë kohë së bashku, janë gjithmonë në udhëtime me njëra-tjetrën për një periudhë të mirë kohorë ndanin dhe të njëjtin ekran mediatik deri sa Marina preferoi të zgjidhte TV Klan në vend të Top Channel. Luan Vjollca dhe Marina kanë dhe momentet e tyre të acarimit. ‘Kur grindemi unë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:37 am / in SHOWBIZ

Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë një surprizë, Ja çka po ‘kurdisin’ (VIDEO)

Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi në një bashkëpunim… Djemtë e muzikës kanë publikuar në rrjetet sociale foto ku duket të jenë në një studio muzikore dhe krah tyre kanë shkruar fjalët më të mira për njëri-tjetrin. Dhe nëse bëhen bashkë me siguri do të sjellin hitin e radhës. Së bashku ata kanë sjellë dy bashkëpubime para disa vitesh, këngën “Ani […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:36 am / in SHOWBIZ

Vajza e Eli Farës tërbon rrjetin me mëngjes! Harron të brendshmet e poshtme në shtëpi! (Foto)

Ajo është një nga femrat më të komentuara në shou bizin rozë, e krejt kjo falë linjave të saj trupore të cilat ajo i tregon shpesh edhe para ndjekësve të saj, shkruan GazetaBlic.Flasim për vajzën e këngëtares nga Shqipëria Eli Fara, nga ku dhe u bë e njohur më shumë. Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale nuk kalon pa […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:34 am / in SHOWBIZ, VIDEO

Kujdes! Kjo pamje e Ana Kabashit nuk është për meshkujt me zemër të dobët (Foto)

Publiku u njoh me Ana Kabashin qysh në talent shou “The Voice Of Albania”, shkruan GazetaBlic.Që nga ai moment, Ana është shumë aktive nëpër lokalet ku këndohet muzikë live. Ajo po ashtu komentohet shpesh edhe për format e saj trupore dhe mënyrën e veshjes, ku një pjesë të madhe të kohës e kalon në palesër.Por, me paraqitjen e radhës ajo […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:32 am / in SHOWBIZ

Afërdita se lodhë trurin për Shpat Kasapi, Shiko si shfaqet dhe provokon duke puthur të fejuarin (VIDEO)

Dy ditë më parë Shpat Kasapi iu rikthye sërish temës së vjetër, më saktë dashurisë së vjetër, shkruan GazetaBlic. Ermal Mamaqi në llogarinë e tij publikoi një fotografi të Xhesika Berberit e cila do jetë e ftuar këtë të shtunë në emisionin e tij, dhe pyetjet që do bëheshin në postimin e bërë do lexohen të shtunën.E në mesin e […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 8:11 pm / in SHOWBIZ

Pas fjalëve për të dhe Jon Gjebrean, këngëtarja shqiptare lidhet me djalin e presidentit (VIDEO)

Adea Pula edhe pse ka vetëm pak kohë që është përfshirë në botën e showbizit shqiptar, duket se ka arritur të fitojë mjaft vëmendje. Në fillim ajo u përfol se ishte në një lidhje me Jon Gjebrean, që tashmë është i fejuar me Merlinin. Por sipas mediave kosovare, Adea ëstë e lidhur me djalin e presidentit, Hashim Thaçi, Endritin. Djali […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 8:10 pm / in SHOWBIZ

E fejuan me “zor” me një biznesmen, këngëtarja shqiptare bën reagimin e parë (VIDEO)

Tashmë prej kohësh këngëtarja Anjeza Braknka ka mbajtur një profil më të ulët në media, duke mos qenë shumë aktive. Por teksa postoi disa fotografi me një biznesmen shqiptar që jeton jashtë vendit, të gjithë kanë plasur në urime për “ciftin” e ri. “Zgjohesh nga gjumi i drekës dhe shikon në telefon plot urime. Je fejuar? Po mua pse nuk […]

Read more ›