KURIOZITETE

by / on March 23, 2018 at 2:19 pm / in KURIOZITETE

‘Do të zbuloni tradhtinë’: Meri paralajmëron këto shenja të përgatiten për më të keqen (Video)

Ashtu siç ishet paralajmëruar, fundi i muajit mars nuk do të jetë ekzaktësisht pozitiv në përgjithësi për shenjat e horoskopit. Astrologia Meri Shehu bën të ditur se Mërkuri tashmë është në prapavijë dhe kjo situatë do të vijojë deri më 15 prill, çka do të sjellë jo vetëm ngadalësime, por edhe situata të pakëndshme. Në veçanti, astrologia e njohur paralajmëron […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:13 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

I futi burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza ‘çmendet’ nga ajo që shikon më pas (VIDEO)

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur. Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur në YouTube të quajtur Tocatchacheater, i specializuar për zbulimin e […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:59 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Foshnja që mahniti botën, erdhi krahë hapur dhe me buzëqeshje në fytyrë (VIDEO)

Diçka në botë ka treguar se fëmijët mund ta trajtojnë momentin e lindjes si më të mirin moment. Një fëmijë ka mahnitur të gjithë në momentin e arritjes në jetë. Sullivan mbërriti në botë pasi nëna e tij, Angel Taylor, kaloi nëpër katër ditë rraskapitëse të punës. Ajo ishte nxitur të dorëzonte djalin e saj një javë më herët pas […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:58 pm / in KURIOZITETE, LAJME, VIDEO

E TMERRSHME: Përplasje si nëpër filma në autostradë, gjithçka nisi nga motoristi (Video)

Një përplasje sikur të ishte në filma ka ndodhur në një autostradë në Turqi. Gjithçka nisi nga një goditje me shkelëm që një motorist i bëri një veture. Pas kësaj, vetura humbi kontrollen duke u përplasur me një veturë tjetër e cila përfundoi edhe më keq. E rëndësishme, se viktima nuk pati./Indeksonline/

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 7:56 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Shiko si gruaja rreh me çadër burrin në mes të rrugës: Ik zhduku, qen! (VIDEO)

Dhuna në familjet shqiptare është një nga fenomenet më të dhimbshme dhe më të shpeshta që prek një pjesë të madhe të shoqërisë. Por ndërsa jemi mësuar që të dëgjojmë historitë e grave të dhunuara, një rast tjetër raportohet nga Kombinati, Tiranë. Një grua ka dhunuar atë që sipas denoncuesit që e ka dërguar në redaksinë e JOQ, është bashkëshorti […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 4:53 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Nëna i jep hashash fëmijës, videoja në Facebook e ‘tradhëton’ duk i bërë gjëmën (Video)

Një nënë është arrestuar për një video ku ajo del duke i dhënë fëmijës të tymosë kanabis. Brianna Ashanti Lofton, 20 vjeçe, u gjurmua nga policia e Karolinës së Veriut në Shtetet e Bashkuara, pas videos lemeritëse e cila mori më shumë se një million shikime në Facebook. “Falënderime të shumëta për këdo i cili postoi informacion për nënën dhe […]

Read more ›
by / on March 22, 2018 at 4:51 pm / in KURIOZITETE

Terrorizohet një vajzë në Tiranë, ish- i dashuri e rreh, por nuk ndalet me aq… (VIDEO)

Një vajzë e re në Tiranë, ka përjetuar momente terrori nga djali me të cilin kishte qenë e lidhur.Gjatë ditës së djeshme, e martë, u paraqit në komisariatin nr.2 të policisë një vajzë 19-vjeçare, për të bërë denoncim.E.B., 19 vjeçe ka thënë para uniformave blu se ish- i dashuri e ka rrahur në mes të rrugës dhe i ka marrë […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 10:00 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

Vajza tmerrohet për vdekje “Më ulni poshtë, po më del shpirti” (VIDEO)

Një vajzë është tmerruar për vdekje pasi provoi një lojë të frikshme. Megan Cannolly nga Irlanda është filmuar kur hipi në një lojë që ngjitej në një lartësi prej 90 metrash, por e siguruar plotësisht. Para se të fillonte loja, ajo foli me mikeshën duke i thënë se ndihej shumë e frikësuar dhe e pasigurtë. Që prej atij momenti, Megan […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 6:32 pm / in KURIOZITETE

Një deputet shikon “porno me malazeze” derisa debatohet në Kuvendin e Kosovës (VIDEO)

Pas një kotje ose mini gjumi që e ka bërë kryeministri Ramush Haradinaj teksa në Kuvendin e Kosovës, kokat e ndritura të kombit kanë diskutuar në lidhje me ratifikimin e demarkacionit me Malin e Zi që po vazhdon të mbahet, ka ndodhur diçka tjeter. Por teksa kryeministri ka fjetur një deputet i pozitës është zënë mat duke bërë dicka tjetër. […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 6:30 pm / in KURIOZITETE

Jam një vajzë 25 vjeçe, beqare nga Zvicra kërkoj një djal shqiptar serioz – Ja detajet… (VIDEO)

Jam 31 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Zvicer. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt i cili nuk ka ndonje femije me pare. Tek unë do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te telefonojë ne nr. cel. që ndodhet në […]

Read more ›