Articles by: SARA

by / on September 10, 2017 at 2:36 pm / in SHOWBIZ

DASMA E BUJSHME: Dalin pamjet e ambientit përrallor, ja ku do kurorëzohet Geti me Marinën (Video)

Pas Besit dhe Xhensilës një dasëm tjetër që pritet të jetë po kaq madhështorë është ajo e reperit kosovar Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Dasma do të zhvillohet ditën e sotme, e të pranishëm do të jenë disa nga figurat më të njohura të showbizz ne Shqipëri e Kosovë por jo vetëm. FOTO ⤵️ Vetëm pak orë para dasmës […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 1:52 pm / in SHOWBIZ

S’do ta besoni sa para lanë Blero e Roberti tek synietia e djemve të Medës (Video)

Ditë më parë këngëtari Meda bëri synet djemtë e tij. Në synetinë e djemve të tij morën pjesë këngëtarë, politikanë e persona të shumtë të skenës publike. Në mesin e mysafirëve të ftuar ishin edhe këngëtarët Blero e Roberti, të cilët në gostinë e organizuar nga familja e Medës shkuan pa gratë e tyre, të cilat kishin angazhime të tjera. […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 1:38 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Ky është sekreti që e bën Aurela Gaçen shumë të kërkuar në dasma, Xhensila… (Video)

Këngëtarja Aurela Gaçe është njëri prej emrave më të kërkuar në dasma të të famshmëve tanë. Së fundi, Aurela ishte e ftuar të performonte në dasmën e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin Bes Kallaku. Ekipi i emisionit Mirage ka qenë i pranishëm në dasmë dhe nga atje solli atmosferën që mbretëroi në atë mbrëmje. Në një prononcim dhënë për Mirage, […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 1:27 pm / in KURIOZITETE

Allahu i ka krijuar në fytyrën e njeriut tre ujëra, Ja cilët jan ato… (Video)

Njëri është I HIDHUR, i dyti është i NJELMËT, kurse i teri është PA SHIJE. Uji i hidhur gjendet në vesh dhe i pengon insektet të mos na hyjnë në vesh. Imagjinoni, sikur të ishte uji në vesh i ëmbël. Kjo do të ishte delikatesë e vërtetë për milingonat. Uji i njelmët gjendet në sy. Me njelmësinë e tij i […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 12:38 pm / in LAJME, VIDEO

Milaim Zeka e tepron: “Nëse ne e kemi kthyer kokën kah Beogradi, ju e keni kthyer b…”, Shiko si reagojn… (Video)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ia ka ndërprerë fjalën deputetit Milam Zekës, për shkak të fjalorit që ai ka përdorur gjatë fjalimit të tij në seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga Opozita. “Ju jeni shkaktarë PDK dhe LDK që e keni shkatërru këtë vend, ju hiç mos folni, sallamadi e keni bo këtë vend”. “Ata që mendojnë që […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 11:34 am / in SHOWBIZ, VIDEO

Noizy e zëvendëson Encën me të dashurën e Varrosit, Ja kush është Ajo… (Video)

Duket se ka ardhur koha që grupi i njohur OTR të hapë dyert edhe për një anëtare të re. Pas Keisi Medinit, vajzës së Sabianit, pjesë e label-it të reperit Noizy ka ardhur koha të jetë edhe modelja seksi Oriola Marashi. Fillimishgt ka qenë Varrosi, numri 2 i këtij label-i ai që ka hedhur dyshimet duke publikuar video dhe foto […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 11:28 am / in SHOWBIZ

Upss! Lori Hoxha a po e kopjon Rita Orën! Ja Kush duket më seksi? (FOTO)

Ato janë dy femra shumë të suksesshme dhe mund t’i quajmë fare lehtë “fashion icon” . Rita Ora dhe Lori Hoxha gjithmonë mahnisin me stilin e tyre dhe shumë vajza i shohin ato si një frymëzim në fushën e modës. Por këtë here shihet se Rita Ora është një hap para blogeres së njohur, Lori Hoxha. Lori Hoxha mahniti të […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 11:25 am / in SHOWBIZ

Me këtë foto, Klaudia Pepa i bën me dije bashkëshortit se ka humbur shumë! (FOTO)

Klaudia Pepa është sërish në qendër të vëmendjes, por kësaj here jo dhe aq për ekspozimin e linjave, lakuriqësisë dhe sigurisht, trupit të saj të mrekullueshëm. Balerina e njohur ka pozuar në foton e saj të fundit përballë një aktori të famshëm për këdo, Charlie Chaplin. Pepa pozon në profil, ekspozon këmbët e saj dhe fotos i shton një zemër […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 11:10 am / in SHOWBIZ

“Ç’mendet” publiku, Shiko si Genta Ismajli e bënë “shpagen” në skenë (Video)

Se këngëtarja e njohur ka një trup të tonifikuar e ka dëshmuar tashmë e sa herë. Genta, kur është në skenë mundohet të japë maksimumin para fansave të saj, shkruan Indeksonline. Së fundi, ajo ka performuar në një club në Zvicër. Ajo ka elektrizuar skenën derisa ka bërë shpagen para shumë të pranishmëve në këtë mbrëmje. FOTO: Kujtojmë se Genta […]

Read more ›
by / on September 10, 2017 at 10:20 am / in SHOWBIZ

Aida Doçi publikon foto e shtrirë pranë këtij personi të dashur – Ja kush është… (FOTO)

Të njohura për vokalin e jashtëzakonshëm, Aida e Vanesa Doci, janë të përkushtuara vetëm në karrierë e talenti dhe puna e pandalshme, po u bënë hapësirë në maja të suksesit, shkruan Kosovarja. Kjo ndoshta, është arsyeja, se dyshja nuk janë shumë aktive në rrjete sociale, ngaqë sic ka deklaruar edhe vetë Aida, nukjanë skandalet ato që ajo do dëshironte ta […]

Read more ›