Articles by: SARA

by / on March 23, 2018 at 12:23 pm / in SHOWBIZ, VIDEO

Blendi Fevziu përlotet live teksa flet për fëmijërinë e vështirë (VIDEO)

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët/ moderatorët më të ndjekur në Shqipëri. Emisioni “Opinion” vazhdon të jetë një ndër emisionet politike më të ndjekura në Shqipëri prej më shumë se 20 vitesh. Si kurrë më parë, Blendi Fevziu është përlotur në “Dua të të bej të lumtur” në Top Channel ku ka rrëfyer mbi fëmijërinë e tij të vështirë. “Unë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:21 pm / in SHOWBIZ

Sot është një nga moderatorët më të dashur, por e mbani mënd si ka qënë dikur Ardit Gjebrea? (VIDEO)

Ai sot është një nga moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E shohim të djelave në emisionin e tij “E diela shqiptare”. Tashmë e shohiim të kuruar në daljet e tij dhe me flokë të shkurtër. Bëhet fjalë për Ardit Gjebrean. Ndoshta se mbani mend Arditin e kohëve të mëparshme me shumë flokë dhe kaçurrele. Ai tashmë është babai […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:19 pm / in LAJME

Ky është grabitësi i vrarë nga policia gjatë grabitjes në Fier (VIDEO)

Ditën e sotme është identifikuar viktima e shkëmbimit të zjarrit me policinë në Fier. Mësohet se viktima eshte identifikuar si shtetasi Xhuljan Sollaku, 20 vjeç, banues në Katund i Ri, Elbasan. Gjatë përplasjes ngeli i plagosur edhe grabitësi i dytë, Arben Mucaj. “Në datën 23.03.2018, rreth orës 03:00, policia lokale u njoftua nga një telefonatë se në lagjen ’29 Nëntori’ […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:18 pm / in LAJME

Vrau babain e 3 fëmijëve në oborrin e shtëpisë, Ja çfarë do të ndodhë me dibranin (VIDEO)

Ditën e sotme gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mahmut Gegën. Gega akuzohet për vrasjen e biznesmenit dibran Elsi Kosiqi, dy ditë më parë në oborrin e shtëpisë së viktimës. “Nuk jam unë jam vrasësi”, ka thënë ai në sallën e gjyqit duke mohuar për të disatën herë autorësinë e ngjarjes. Hetimet vazhdojnë për të zbuluar […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:13 pm / in KURIOZITETE, VIDEO

I futi burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza ‘çmendet’ nga ajo që shikon më pas (VIDEO)

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur. Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur në YouTube të quajtur Tocatchacheater, i specializuar për zbulimin e […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:46 am / in SHOWBIZ

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, flet policja seksi: Gjatë një aksioni na kanë sulmuar dhe… (Video)

Me rastin e 8 Marsit, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, preferoi që të paraqiste në faqen e tij një grup femrash, të cilat kryenin punë të ndryshme. Ndër to, ajo që tërhoqi vëmendjen dhe u bë edhe kryefjalë e mediave rozë ishte policja simpatike e Policisë Bashkiake, Disilva Muçopata. Në një intervistë ekskluzive, Disilva zbulon se si është të jesh […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:44 am / in SHOWBIZ

Shfaqet sërish Dj Blunt: Shiko si tallet me këngën e re të Unikkatil (VIDEO)

Reperi Unikkatil publikoi sonte projektin e ri muzikor i cili kaloi me goxha bujë. E pa komentuar s’ka mbetur as DJ Blunt, i përfshirë në një varg sherresh së fundmi. Ai është tallur me këngën e re të Unikkatilit ‘A pe sheh’ duke e konsideruar të mbetur në ‘tripat e 91-tës’. Ndiqni të plotë reagimin e reperit tek linku më […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:42 am / in SHOWBIZ, VIDEO

‘Sherr’ mes motrave Vjollca, publikohen pamjet – Ja çka ndodh… (VIDEO)

Mes motrave Vjollca gjithmonë duket se gjithçka ka shkuar për mrekulli, ndajnë kohë së bashku, janë gjithmonë në udhëtime me njëra-tjetrën për një periudhë të mirë kohorë ndanin dhe të njëjtin ekran mediatik deri sa Marina preferoi të zgjidhte TV Klan në vend të Top Channel. Luan Vjollca dhe Marina kanë dhe momentet e tyre të acarimit. ‘Kur grindemi unë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:37 am / in SHOWBIZ

Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë një surprizë, Ja çka po ‘kurdisin’ (VIDEO)

Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi në një bashkëpunim… Djemtë e muzikës kanë publikuar në rrjetet sociale foto ku duket të jenë në një studio muzikore dhe krah tyre kanë shkruar fjalët më të mira për njëri-tjetrin. Dhe nëse bëhen bashkë me siguri do të sjellin hitin e radhës. Së bashku ata kanë sjellë dy bashkëpubime para disa vitesh, këngën “Ani […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 9:36 am / in SHOWBIZ

Vajza e Eli Farës tërbon rrjetin me mëngjes! Harron të brendshmet e poshtme në shtëpi! (Foto)

Ajo është një nga femrat më të komentuara në shou bizin rozë, e krejt kjo falë linjave të saj trupore të cilat ajo i tregon shpesh edhe para ndjekësve të saj, shkruan GazetaBlic.Flasim për vajzën e këngëtares nga Shqipëria Eli Fara, nga ku dhe u bë e njohur më shumë. Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale nuk kalon pa […]

Read more ›