Articles by: SARA

by / on March 23, 2018 at 2:49 pm / in SHOWBIZ

Marina Vjollca do t’ju lë gojë hapur: Video e saj me bikini djeg rrjetin (Video)

Marina Vjollca, moderatorja e cila gjatë gjithë karrierës së saj ka qenë në qendër të vëmendjes si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private, në shtator të vitit të kaluar u kurorëzua në martesë me reperin Getoar Selimi. Menjëherë pas dasmës, çifti shkoi për muaj mjalti në Xhamajkë, nga ku postonin rrallëherë foto. Sot Marina ka kujtuar ato ditë […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:44 pm / in LAJME, SHOWBIZ

Mahnit Monika Kryemadhi, pamja e saj sot ju lë pa fjalë (Video)

E ftuar në “Opinion” ditën e sotme është kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi për të diskutuar mbi temën “Ç’po ndodh me LSI?”. E ftuar në “Opinion” ditën e sotme është kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi për të diskutuar mbi temën “Ç’po ndodh me LSI?”. Por edhe në look, kryetarja e LSI-së duket se ka bërë një ndryshim me flokët e […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:40 pm / in SHOWBIZ

Futet në burg Fero, Ja video e reperit gjatë qëndrimit në qeli (Video)

Të rejat nga Fero nuk kanë të ndaluar. Pas u sulmua dy ditë më parë, Policia e Kosovës ka arrestuar sot vetë reperin dhe së bashku me të edhe menaxherin, Met Elshani me truprojën e label-it pasi dyshohej se janë hakmarrë ndaj grupit që rrahën Feron. Pak orë më vonë, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti ka thënë për “lajmi.net” se […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:35 pm / in SHOWBIZ

Shokuese/ Gruaja e aktorit të njohur poston foto e fashuar: Ndihmë, më rrahu burri (Video)

Për aktorin e “Savasci”, Berk Okay nuk kanë të ndaluar skandalet së fundmi. Vetëm dy ditë më parë atij i postuan fotot lakuriq që bën xhiron e rrjeteve sociale. Aktorit turk i kishin hakuar Instagramin dhe hackeri nuk e ka lënë me kaq. Dje në Instagramin e bashkëshortes së Berk Oktay, Merve është publikuar një foto e saj e fashuar […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:31 pm / in SHOWBIZ

Çmendet reperi i famshëm shqiptar: Godet veten me vezë në ballë – Ja pse… (Video)

Ai njihet si një prej reperëve më kontraverisalë të showbiz-it shqiptar, me stilin e tij ekstravagant, klipet e guximshme dhe vargjet eksplicite. Bëhet fjalë për reperin e famshëm të hitit “Kuks”,  Mozzik, i cili së fundmi i ka lënë pa fjalë ndjekësit e tij në Instagram. Në videon në fjalë të postuar në Insta Story, Mozzik shihet duke goditur veten […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:26 pm / in SHËNDETËSI, SHOWBIZ

Së shpejti në ekran: Zbulohen pamjet e emisionit të ri që do t’ju gozhdojë para televizorit (Video)

Ky vit duket të jetë përfundmisht viti i risive televizive. Pas emisioneve të shumta të reja që kanë nisur apo janë paralajmëruar në televizionet më të mëdha në vend, një tjetër emision pritet të nisë së shpejti në ekranin e “TVSH” që od të gozhdojë publikun para ekranit. Bëhet fjalë për emisionin e famshëm të kuzhinës “Masterchef Junior”, që kësaj […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:22 pm / in LAJME, SHOWBIZ

Vendimi i pamëshirshëm i gjykatës: Ja çfarë u vendos për Olesia Dukën (Video)

E arrestuar për mashtrim të biznesmenëve dhe vjedhje të qindra mijëra eurove, këtë të premte stomatologia Olesia Duka dhe ish-bashkëjsortja e këngëtarit Bojken Lako ka kërkuar në Gjykatën e Apeli zbutje të masës arrest me burg. Por kjo kërkesë është hedhur poshtë nga gjykata. Avokati i saj pretendoi se stomatologia kishte qenë viktimë e një skene të pastrimit të parave, […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:19 pm / in KURIOZITETE

‘Do të zbuloni tradhtinë’: Meri paralajmëron këto shenja të përgatiten për më të keqen (Video)

Ashtu siç ishet paralajmëruar, fundi i muajit mars nuk do të jetë ekzaktësisht pozitiv në përgjithësi për shenjat e horoskopit. Astrologia Meri Shehu bën të ditur se Mërkuri tashmë është në prapavijë dhe kjo situatë do të vijojë deri më 15 prill, çka do të sjellë jo vetëm ngadalësime, por edhe situata të pakëndshme. Në veçanti, astrologia e njohur paralajmëron […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 2:16 pm / in SHOWBIZ

Trondit Ema Andrea: ‘Më kanë ngacmuar seksualisht’ (Video)

E njohur për publikun për rolet e saj të shumta teatrale, aktorja Ema Andrea kësaj here ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”, ku ka tronditur me një rrëfim lidhur me jetën personale. Në një video promovuese të emisionit, Andrea deklaron se ka qenë viktimë e ngacmimeve seksuale.  “Po, po. Më kanë ngacmuar seksualisht!”-ka thënë në studion e emisionit aktorja […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 12:26 pm / in SHOWBIZ

Luks dhe shumë shije, kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi. Çifti edhe pse sju pëlqen të flasin shumë për jetën e tyre familjare dhe çfarë ndodh në shtëpinë e tyre të re, ndonjëherë ata e lëshojnë dorën. Por gjatë njw emisioni në TVSH, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë zbuluar […]

Read more ›