SHOWBIZ — April 15, 2018 at 9:32 pm

‘Nuk mbytesh se të mbajnë tullumbacet’, Alesia ja heq trurin meshkujve me të pasmet me bikini (Video)

by

Alesia Bami është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar, sa herë del në ekran vëmendja është e gjitha tek ajo, komentohet shumë në media për jetën private, por edhe për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i tregojë me fotot që poston.

Modelja ka nisur plazhin dhe sot ka postuar foton e parë përvëluese për këtë sezon. KlikkoReklammen dhe vazhdo⤵️

E ulur në breg të detit, me të pasmet treguar nga kamera, Alesia e ka djegur Instagramin me këtë foto.

Komplimentat kanë qenë të shumta, por edhe të çuditshme si për shembull një fans i shkruan: “Nuk mbytesh ti se të mbajnë tullumbacet mbrapa” apo “Sa i vogël duket deti para të pasmeve të tua” e qindra të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*