SHOWBIZ — April 15, 2018 at 8:41 pm

Linda Rei çmendet në pub, Shiko si i kap të pasmet meshkujve dhe derdh shampanjën (Video)

by

Pas disa kohësh që qëndronte inaktive në rrjete sociale dhe nuk dihej ç’po bëhej me të, Linda Rei është rikthyer sërish duke postuar disa video mbrëmë.

Makeup artistja ndodhej në një pub duke u argëtuar. Ajo ishte veshur me një fustan të zi që i tregonte format e sidomos gjoksin me dekoltenë e hapur.

Në videot e shumta Linda shfaqet duket pozuar teksa bën lëvizje seksi e fokuson kamerën tek gjoksi.

Më pas Linda merr shishen e shampanjës dhe e derdh teksa mban gjuhën jashtë duke u dukur kështu shumë provokuese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*