SHOWBIZ — April 15, 2018 at 6:13 pm

Ju kujtohet Filizi nga seriali i Mehmetit? Ja si duket ajo sot (Video)

by

Aktorja turke, Ebru Kocaaga e cila për shikuesit shqiptarë njihet si Filizi, motra e Enderit te “Jeta e hidhur” apo seriali i njohur me Mehmetin dhe Nerminin.

Aktorja aktualisht po merret me projekte të ndryshme por është më shumë e përqëndruar në modelim. ORAinfo ju ofron foto aktuale të aktores. KlikkoReklammen dhe Vazhdo⤵️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*