LAJME — March 14, 2018 at 12:30 am

Nusja kishte shkuar tek hoxha pas helmoi vjehrrën, ja ç’kishte rrëfyer mbi ngjarjen (Video)

by

Siç u bë e ditur ditën e sotme, policia ka zbuluar se Lirije Lami ishte helmuar nga nusja e djalit pas konflikteve të vazhdueshme që ato kishin patur. “Balkanweb” shkruan se nusja kishte shkuar tek hoxha dhe kishte rrëfyer krimin dhe se kërkonte që “Allahu t’ia falte mëkatet”.

Hoxha Hysen Shehu e ka regjistruar me video rrëfimin dhe kishte vënë në dijeni Agim Lamin, bashkëshortin e Lirije Lamit. PEr me shim ShtypReklamen me posht dhe⤵️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*