SHOWBIZ — March 14, 2018 at 12:28 am

Ish-e dashura e djalit të presidentit i vë flakën rrjetit me foton me bikini (Foto)

by

Ata janë përfolur gjatë në media për një lidhje të mundshme, ku gjithçka nisi nga pëlqimet në “Instagram” që djali i presidentit të Kosovës, Endrit Thaçi i bënte modeles Drita Stublla.

Thashethemet u shtuan kur modelja postoi në Snapchat foto gjatë një darke teksa kishte vendosur në përshkrim shkronjën “E” që përkon me Endritin.

“Kur i dashuri të bën foto papritur dhe duket fantastike”, shkruan Drita por pa e zbuluar identitetin e të dashurit të ri. KlikoReklamen dhe Vazhdo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*