KURIOZITETE — March 13, 2018 at 1:42 pm

Valltarja Shqipetare qmendi te gjith te ftuarit ne dasem me vythet dhe gjoksin e saj! Harrohet nusja dhe dhendrri (Video)

by

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Shqiperi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.
E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse….per me shume shiko videon me poshte!,per te par videon e plote kliko nerek lame..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*