KURIOZITETE, VIDEO — March 13, 2018 at 10:59 pm

TRONDITËSE: Momenti i pabesueshëm, Shiko si turistja ruse lind fëmijën në mes të detit – Ja si ndodhi ngjarja… (VIDEO)

by

Ky është momenti i pabesueshëm kur një grua lind fëmijën e saj në Detin e Kuq në Egjipt. Një turiste ruse, shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë. Hadia Hosni El Said kapi këto imazhe nga ballkoni i apartamentit të xhaxhait të saj në Dahab, në veti të SHarm el-Sheikh, ku shihet babai i ri që po dilte nga oqeani duke mbajtur në duar fëmijën e porsalindur, transmeton Indeksonline.

Momente më vonë, nëna u shfaq gjithashtu teksa dilte nga deti, e cila dukej sikur po dilte nga noti, përpara se të ribashkohej me fëmijën e saj në plazh. Hadia tha se njeriu më i moshuar që shihet tek e mban foshnjën është një mjek i specializuar në lindjet e ujit, që do të thotë se lindja ishte planifikuar përpara kohe. Shiko Videon e plot me posht

Këto foto të cilat tashmë janë postuar në rrjetet sociale, janë bërë virale, duke u shpërndarë me mijëra herë dhe duke marrë shumë komente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*