SHOWBIZ — March 13, 2018 at 8:44 pm

Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare, e gjeni dot për kë bëhet fjalë? (Foto)

by

Nëse e ndiqni në “Instagram” e keni vënë re se orët e fundit, ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë nostalgjike dhe ka postuar dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca. Njëra prej fotove të cilën Almeda nuk e ka publikuar kurrë më parë është kjo kur ajo ka qenë bebe.

Prej vetullave të vrenjtura, Miss-i bën shaka duke shkruajtur “Me nerva”. Si e vogël, edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura dhe shumë e ëmbël. KlikoReklamen me posht⤵️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*