SHOWBIZ — March 13, 2018 at 9:57 pm

SKANDALOZE: Shiko si modelja shqiptare shfaqet nudo në mes të malit (VIDEO)

by

Falë yjeve botërore si Kim Kardashian dhe Almedina, viti 2015 u bë viti ku mediat e huaja dhe vendore u mbushën me femra seksi. Njihuni me modelen shqiptare, Almedina, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore. Nuk ka shumë info për këtë modele, por e vërteta është se ajo është një bukuroshe seksi. KlikoReklamen dhe shiko VIdeon eplot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*