SHOWBIZ — March 13, 2018 at 1:46 pm

Rezarta Shkurta provokon ndjekësit: Shiko si filmon veten të zhveshur në krevat (VIDEO)

by

Nga Miss Durrësi në këngëtare të famshme, Rezarta Shkurta është një prej personazheve më të përfolura në mediat rozë dhe kjo, edhe falë postimeve të saj provokuese në rrjetet sociale. I tillë ka qenë edhe një postim i publikuar në Instagram-in e saj mëngjesin e sotëm.

Në videon në fjalë, Shkurta shihet e shtrirë në krevat, ndërsa ka filmuar këmbët e saj të zhveshura. “Mirëmëngjes!”-ka shkruar Rezarta në mbishkrimin e videos provokuese. ShikoVideon e plot me posht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*