LAJME, SHOWBIZ — March 13, 2018 at 10:23 am

PAMJE TË RËNDA: Ardit Gjebrea, me zemër të copëtuar, Ata janë engjëj (FOTO LAJM)

by

Ardit Gjebrea ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një foto të dhumbshme nga Siria duke duken disa fëmijë të pajetë të rreshtuar pranë njeri-tjetrit.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017. Janë shumë!”- shkruan ai në Instagram.

Fotoja e shpërndarë nga Gjebrea ka marrë shumë komente në Instagram me ndjekës që shprehen kundër luftës dhe asaj që po ndodh në Siri duke viktimat kryesore janë pikërisht fëmijët. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*