LAJME — March 13, 2018 at 10:41 pm

Ja kush është vjehrra që u vra nga nusja në Tiranë (FOTO)

by

Pas të paktën një vit nga raportimi si një vdekje për shkaqe natyrale të një 47 vjeçareje në Tiranë, ngjarja ka marrë tjetër rrjedhë. Më 30 prill të vitit 2017, policia pati raportuar se është dërguar nga familjarët në QSUT shtetasja L.L, vjeç 47, banuese në Frutikulturë, e cila ka ndërruar jetë nga infarkti.

Por mbrëmjen e sotme uniformat blu kanë bërë me dije se 47 vjeçarja Lirije Lami është vrarë. E akuzuar për këtë vrasje është nusja e djalit të saj Marjana Cmeta, e moshës 21 vjeç. Cmeta dyshohet se ka vrarë vjehrrën e saj për konflikte familjare. ShtypReklamen me posht dhe Vazhdo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*