SHOWBIZ — March 13, 2018 at 3:58 pm

Fjolla Morina habit me pamjen, ja si duket pa pikë makeup-i në fytyrë (Foto)

by

Fjolla Morina ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave, e krahasuar shpesh eshe si Kim Kardashian shqiptar nga ngjashmëria me yllin botëror. Në çdo dalje publike, event, emisione apo foto që poston në rrjete sociale, Fjolla shfaqet gjithnjë e kuruar, kështu që me siguri jeni kuriozë si duket ajo pa makeup.

Fjolla shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë makeup, por edhe pa të këngëtarja ka habitur me pamjen pasi duket po njësoj simpatike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*