SHOWBIZ — March 13, 2018 at 10:37 pm

Enca pendohet për fotot erotike me modelin, Ja si reagoi pastaj… (VIDEO)

by

Enca duket se këtë herë do të godasë më fort se cdo herë tjetër. Ajo e ka përgatitur ashër terrenin për këngën e radhës, dhe mesa duket klipi do të vijë edhe me nota erotike. Enca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa momente intime me modelin me famë botërore Pierluigi Fracassi.

Ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin teksa janë të zhveshur dhe shkëmbejnë puthje të zjarrta. Ama Enca është penduar shpejt dhe i ka zhdukur nga Instagrami. Per me shum klikoReklamen dhe Vazhdo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*