LAJME, SHOWBIZ — March 13, 2018 at 7:30 pm

Arrestohet pasi kërceu pa të brendshme (VIDEO)

by

Një “belly dancer“ ruse u ndalua nga policia në Egjipt, e akuzuar se u shfaq shumë seksi, gjatë performancës në një klub nate. Ekaterina Andreeva, 31 vjeçe, e njohur si “Gawhara” kur ngjitet në skenë, përforcoi së fundmi në Giza, që ndodhet në veri-perëndim të Egjiptit. Nga pamjet, të krijohet përshtypja se audienca kënaqet pa me lëvizjes e saj sensuale, por autoritet egjiptiane nuk kanë qenë të lumtura…

Prokurori egjiptian Hatim Fadl tha: “Rregullat për kërcimin e detyrojnë interpretuesen të veshë të brendshme të çdo ngjyre, përveçse bezhë. Gawhara nuk kishte veshur të brendshme fare, dhe sigurisht kjo ishte provokuese”.

Pas ndalimit, Andreeva, e cila në Moskë drejton një studio vallëzimi bashkë me bashkëshortin, u lirua kundrejt një garancie pasurore prej 5.000 EGP (rreth 30.000 mijë lekë shqiptare).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*