SHOWBIZ — March 13, 2018 at 10:43 pm

A e mbani mend Karlen nga seriali “EL Clone”, Ajo sot është një brune që ju ‘çmend’ (FOTO)

by

Juliana Paes, u bë e njohur për publikun shqiptar kur ajo luajti te telenovela Kloni, që bri bujë të madhe me temën që trajtoi. Paes luajti një rol jo aq të rëndësishëm, atë të Karlës, por që me bukurinë dhe talentin e saj ajo rrëmbeu zëmrat e shumë adhuruesve, përcjell ORAvip.

Sot, Karla është një grua dhe një nënë shumë e përkushtuar, por as profesionin nuk e ka lënë anash. Pavarësisht kalimit të viteve, ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë. ShtypReklamen ketu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*