LAJME — March 12, 2018 at 12:03 am

Rrëzohet avioni, vajza e biznesmenit vdes tragjikisht pak pasi pa koncertin e Rita Orës (VIDEO)

by

Mediat janë pushtuar sot nga lajmi se vajza e biznesmenit turk Huseyin Basaran, Mina ka vdekur pasi avioni i saj privat, me 11 udhëtarë në bord, u rrëzua në Iranin jugperëndimor. Avioni ishte nisur nga Sharjah, i Emirateve të Bashkuara Arabe dhe përplasja ndodhi në Kiyar mes Provincës Chaharmahal dhe Bakhtiari. Vajza e Basaran mbrëmjen e kaluar ndodhej në koncertin e këngëtares shqiptare Rita Ora.

Ajo ka postuar disa video në Instastory ku shihet duke kërcyer me mikeshat dhe siç raportojnë mediat e huaja Mina së bashku me shoqet ishin mbledhur për të festuar natën e beqarisë pasi 28-vjeçarja planifikonte të martohej muajin tjetër. ShikoVideon e plot ketu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*