LAJME — March 11, 2018 at 11:49 pm

Flet Gani Geci: Ja pse askush s’i doli në ndihmë Adem Jasharit më 5,6 dhe 7 mars (VIDEO)

by

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Gani Geci ishte i ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show. Geni ka folur për kohën e luftës në veçanti për ngjarjet e marsit në Prekaz të Skenderajt. Duke kujtuar heroizmin e familjes Jashari, Geci ka treguar pse kjo familje për tre ditë luftoi e vetme me forcat serbe.

Po në këtë emision mysafir ishte edhe Sylejman Neziri. Ai është pronar i ‘Plus Market’. Ky vend është i vetmi në Kosovë ku nuk shiten produkte të Serbisë. ShtypReklamen dhe ShikoVIdeon e plot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*